Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Trzeszczany Pierwsze

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 390 000 zł400 m² 5 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Okazja inwestycyjna: wielofunkcyjny obiekt 400 m2 w sercu Trzeszczan Biznes z perspektywą Cena: 2 390 000 pln Lokalizacja: trzeszczany Pierwsze 141, pow. hrubieszowski Powierzchnia użytkowa: 400.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Miączyn-Kolonia

Miączyn-Kolonia(Trzeszczany Pierwsze + 18 km)

59 000 zł3 200 m² 18,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w gminie Miączyn, powiat zamojski Powierzchnia: 3200 m Na sprzedaż oferuję działkę o numerze ewidencyjnym 26, położoną w obrębie Miączyn pgr, w gminie Miączyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Rozdoły

Rozdoły(Trzeszczany Pierwsze + 24 km)

35 000 zł5 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej miejscowości Rozdoły koło Sitna. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 47 x 102 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Łazienna

Śródmieście,Hrubieszów(Trzeszczany Pierwsze + 11 km)

1 350 000 zł479 m² 3 128 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek mieszkalno-usługowy | 4 wyodrębnione lokale | Centrum Hrubieszowa Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Łaziennej w Hrubieszowie z ustanowioną odrębną własnością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Teresin

Teresin(Trzeszczany Pierwsze + 22 km)

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy, idealna dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą. Dom wolnostojący usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gdeszyn-Kolonia

Gdeszyn-Kolonia(Trzeszczany Pierwsze + 9 km)

490 000 zł108 m² 4 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 357 m²

Lokalizacja: gdeszyn kolonia, gm. Miączyn, powiat zamojski Zadbana nieruchomość gotowa od zaraz do zamieszkania i użytkowania. Położenie: - nieruchomość położona w miejscowości Gdeszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Werbkowice

Werbkowice(Trzeszczany Pierwsze + 8 km)

509 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż solidny, wolnostojący dom z lat 80tych., położony w samym sercu Werbkowic, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 910 m . To nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rynek

Wojsławice(Trzeszczany Pierwsze + 18 km)

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Murowany, parterowy budynek o powierzchni około 60 m2, położony na działce 669 m2 w centrum Wojsławic. Obiekt z przeznaczeniem komercyjnym - idealnie nadaje się na gabinet kosmetyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Wronowice

Wronowice(Trzeszczany Pierwsze + 16 km)

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Unikalny Dworek Wronowice z własnym parkiem i stawem. Budynek o powierzchni 250m2, wybudowany został w dwudziestoleciu międzywojennym na miejscu zniszczonego pałacyku. Posiada 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wronowice

Wronowice(Trzeszczany Pierwsze + 16 km)

430 000 zł96 m² 4 479 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wronowice 96, gm. Werbkowice, powiat hrubieszowski, woj. lubelskie nieruchomość składająca się Z dwóch domków rekreacyjno-wypoczynkowych Z salą bankietowo-konferencyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Trzeszczany Pierwsze

Trzeszczany Pierwsze,lubelskie

2 400 000 zł1 050 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:25 m²

Biuro Nieruchomości Marcinkiewicz i Partnerzy prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży restauracji położonej w malowniczej miejscowości Trzeszczany na Lubelszczyźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzeszczany Pierwsze

Trzeszczany Pierwsze,lubelskie

115 000 zł170 m² 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro Nieruchomości To jest To! w Hrubieszowie oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 2600m2 zabudowaną piętrowym drewnianym domem do generalnego remontu. Dom charakteryzuje się ciekawą.